Kiek vienai katei liko gyvenimų?

+Skirtumas T. prisiminęs neseną istoriją, pastebėjo, kad ant šio vaizdelio 

trūksta dviejų tag’ų: +Rokiškis Rabinovičius ,+Leo Lenox.

Atrodė, kad po Kliudžiau istorijos katė nebeatsigaus, tačiau, bent jau aš buvau pamiršęs, kad tie padarai turi ne vieną gyvenimą. Ir štai, išsigydžiusi žaizdas, ji sugrįžo atnešdama mokslo šviesą:  recenziją. Kurios visą paramoksliškumą puikiai išgliaudė Baltasis Vaiduoklis, taip pat taikiai parodydamas, kas nutinka, kai katės nepaliaujamai nemokšiškai bando užlipt ant to pačio grėblio (maždaug pirmos 3 sekundės filmuko).

Žinant, jog šios istorijos pradžia yra susijusi su Keverzonėmis, o gauruotas mišrūnas nepasimokė ir pavarė dar trydos, tai dabar belieka laukt kas bus toliau ir tikėtis, kad vaizdeliams idėjų nepritrūks.

Tuo tarpu lieka atviras klausimas kiek dar tų gyvenimų liko. Atsakymą apsunkina ir tai, jog egzistuoja dvi skirtingos nuomonės, kad katės turi arba 7, arba 9 gyvenimus.

Įrašas paskelbtas temoje Neklasifikuota. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

5 komentarai

  1. skirtumas sakė:

    hehehe 😉 Mano skaičiavimais katukui jau dabar yra kokie -6 gyvenimai. Taip kad gandai apie 7 arba 9 gyvenimus yra iš piršto laužti.

    Jūs aišku dar nematėte kas paskui buvo. Šiuo metu ieškomas liudininkas visa tai matęs savo akimis. Suradus liudininką situacija bus atkurta pagal pasakojimus. Tik nežinia kada tai bus, nes liudininkas yra įbaugintas.

  2. lokyz sakė:

    Baltasis užrodė.
    kikenu:)

Komentavimo galimybė išjungta.